Vyzkoušejte oline půjčku, budete spokojeni jako ostatní

Finanční obtíže vyřešíte s mikropůjčkou snadno a rychle

Vycházíte s výplatou, ale málokdy se vám podaří dát nějakou částku stranou na horší časy? Pak se může stát velkým problémem nečekaný účet, nefungující spotřebič nebo porouchané auto. Jistě, můžete si vypůjčit od rodinných příslušníků nebo přátel, ale co dělat, když nechcete, aby se o vašich potížích někdo dozvěděl? V takovém případě je řešením mikropůjčka, která dokáže pomoci velmi rychle a diskrétně.

Co je vlastně mikropůjčka

Mikropůjčka je populární druh půjčky malého rozsahu. Většinou jde o částku do pěti tisíc, ale někteří poskytovatelé nabízejí i vyšší částky, například 10–15 tisíc korun. Jedná se o půjčku s rychlým poskytnutím financí bez dokládání mnoha potvrzení, což může být řešením pro ty zájemce, kteří obtížně vykazují příjmy, mají menší záznam v některém z registrů dlužníků s podobně. Poskytuje se jen na krátkou dobu, ve většině případů jde o jeden měsíc, a musí být splacena celá. Dobu splátky lze prodloužit, ovšem za nemalý poplatek. Podmínky půjčky a nároky na zájemce se u jednotlivých poskytovatelů značně liší. Spočítejte si náklady na úvěr na kalkulačce rpsn.

Kde o mikropůjčku zažádat

Mikropůjčky a SMS půjčky nabízejí především nebankovní subjekty, popřípadě soukromníci. Nalézt je lze pod nejrůznějšími názvy jako je půjčka do výplaty, rychlá půjčka, půjčka bez dokládání příjmu a podobně. Největší počet nabídek lze nalézt na internetu, další možností je tištěná inzerce apod. Zažádat lze osobně, telefonicky nebo online. Online žádost je nejčastější a nejjednodušší způsob, jak mikropůjčku získat. Rozkliknete formulář žádosti, vyplníte požadované údaje, popřípadě nahrajete kopii osobního dokladu, zadáte číslo bankovního účtu a počkáte na vyhodnocení žádosti. To trvá jen několik minut, popřípadě hodin, a hned po schválení jsou peníze odeslány na váš účet.

Výhody a nevýhody mikropůjčky

Jako každá půjčka má i mikropůjčka klady a zápory. K největším výhodám patří

  1. rychlé poskytnutí potřebných financí
  2. není potřeba velké množství různých potvrzení
  3. vše lze vyřídit okamžitě online
  4. zažádat je možno kdykoli a kdekoli
  5. mikropůjčka je určena širokému okruhu zájemců

Protože u krátkodobé půjčky nejsou požadovány nejrůznější doklady, podstupuje poskytovatel zvýšené riziko nesplácení. To je kompenzováno vyššími úroky. Půjčku je možno používat opakovaně, pak lze žádat o vyšší částky. Při první půjčce žadatel nikdy nezíská maximální možnou sumu.

Přehled mikro půjček

Nebankovní půjčky Výše půjčky 1. zdarma Doba splatnosti Kontrola registru Informace
CreditOn CreditOn 500 Kč – 20 000 Kč Ano 1 dní – 30 dní Ano Informace
Kamali Kamali 1000 Kč – 10 000 Kč X 30 dní – 30 dní Ano Informace
Půjčka 7 Půjčka 7 1000 Kč – 15 000 Kč X 7 dní – 28 dní X Informace
Zaplo Zaplo 1000 Kč – 30 000 Kč Ano 7 dní – 30 dní Ano Informace
Via SMS Via SMS 100 Kč – 20 000 Kč Ano 7 dní – 30 dní Ano Informace
Ferratum Ferratum 500 Kč – 10 000 Kč Ano 5 dní – 45 dní Ano Informace
Creditstar Creditstar 1 000 Kč – 7 000 Kč X 5 dní – 3 měsíce Ano Informace
VistaCredit VistaCredit 1 000 Kč – 8 000 Kč Ano 7 dní – 3 měsíce Ano Informace